Pravidelné aktivity

 

Léčivá Jóga Lucií Carlson

začíná 6.9.2018 a dále pak každý čtvrtek od 19 do 20.30 hod - kombinace jógových pozic, pohybu, dechových technik a meditací s mantrami pozitivní vliv na tělesné i duševní zdraví, pomáhá odstranit stres a získat více energie, pozitivně působí na páteř, funkci orgánů a zlepšení nálady během týdne, hra na housle během relaxace. Všichni, nehledě na věk a stupeň pokročilosti (tj. izačátečníci), jsou vítáni í dotazy na tel.792 317 300 nebo lucie.carlson@gmail.com

Taneční pro dospělé

Ivan a Jana Vítovi, říčanští taneční lektoři s dlouholetou zkušeností, by vás rádi pozvali do tanečních kurzů pro dospělé, které již pátým rokem pořádají v Kolovratech v sálu restaurace „U Boudů".
Kurz se koná jednou za 14 dní vždy v pondělí od 20:00. Dvanáct setkání je rozděleno na deset večerů vyučovacích (2x45 min) a dvě prodloužené (4x45 min), kde se pouze procvičuje.
Pokud rádi tančíte, určitě přijďte! kontaktní e-mail:janavitova@hotmail.cz

Jóga SURYA

Večerní středeční cvičení  sdružení Jóga centrum "SURYA", která pomáhá dosažení tělesného zdraví pomocí fyzických cvičení ásan, technik dýchání a soustředění.
kontakt www.joga-surya.cz  e-mail info@joga-surya.cz  

Jógu mohou cvičit muži i ženy každého věku. Ačkoli je jóga na pohled pomalá aktivita, budete překvapeni, jak je dobrá pro celý Váš psychofyzický stav. Jóga pomáhá dosažení tělesného zdraví pomocí fyzických cvičení ásan, technik dýchání a soustředění. Pomocí seriálu ásan se Vaše tělo plně aktivuje a přitom obnoví. Cvičením jógy bude Vaše tělo pohyblivější, silnější a vitálnější. Vezměte si aspoň část toho, čemu nás učí stará moudrost jógy. Jóga je starodávná disciplína seberozvoje, která vznikla před více jak asi 4000 lety. Díky jejím blahodárným účinkům se znalost jógy zachovala dodnes. Jóga je disciplína, která povzbuzuje vitalitu těla, zušlechťuje citový, společenský a duchovní život. Kromě fyzických cvičení, která účinně působí na zlepšení celkového zdraví a vitality, předkládá jóga souhrn ušlechtilých a praktických návodů k rovnovážnému, obsažnému a odpovědnému životu. 

"OKNO" - křesťanské setkání pro malé i velké

Bohoslužba pro malé i velké v roce 2018 - Církev bratrská

každou neděli od 9:00-12:00 hod


Dětský pěvecký sbor Coro Piccolo

Informace na http://www.coropiccolo.cz/

 

Chcete také působit v sále KD U Boudů ?

 Sál KD U Boudů je možné si pronajmout na pravidelné i jednorázové akce, jako např. koncerty, divadlo, zábavy, plesy, oslavy narozenin, svatby, promoce, pohřby, ale také na různá školení, přednášky, firemní akce atd.

Kontakt pro pronájem sálu

e-mail:  sal@uboudu.cz
telefon: 608 236 486